تا چند ماه آینده از سوی مرکز تئاتر کانون صورت می‌گیرد

postheadericon آماده سازی سالنی جدید برای اجرای نمایش‌های‌ کودکان در شمال تهران

سالن جدیدی به شمار سالن‌های اجرای نمایش‌های ویژه‌ی کودکان و نوجوانان افزوده می‌‌شود تا از این پس بچه‌های شمال شهر تهران نیز به تماشای تئاترهای کانون بنشینند.
به گزارش نشریه الکترونیک پلاک ۴۴، با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای بین مرکز تئاتر کانون و کانون زبان استان تهران هم‌زمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سالن نمایش کانون زبان ایران واقع در پارک نیاوران تا چند ماه آینده برای اجرای نمایش‌های کودکان آماده می‌شود.
مرکز قدیمی و باسابقه‌ی تئاتر و تئاتر عروسکی کانون با نزدیک به ۵۰ سال سابقه در پارک لاله تهران دارای دو سالن بوستان و گلستان است و با آماده‌سازی سالن جدید امکان اجرای هم‌زمان ۳ نمایش این مرکز در تهران فراهم می‌شود.
محمدرضا کریمی صارمی مدیر مرکز تئاتر کانون در این زمینه از همراهی کانون زبان استان تهران قدردانی کرد و گفت تلاش می‌کنیم پس از بازسازی و آماده سازی این سالن طی چند ماه آینده، نمایش‌هایی دو زبانه را نیز در این مرکز ویژه‌ی زبان آموزان کانون زبان ایران و عموم مخاطبان تولید و صبح و بعد از ظهر به روی صحنه ببریم.
وی سالن این مرکز را برای اجرای نمایش‌های ویژه کودکان و نوجوانان مناسب دانست و گفت با توجه به این‌که این مرکز یکی از کتاب‌خانه‌های قدیمی کانون بوده است با کمی تغییر و بازسازی سالن، امکان اجرای نمایش در آن فراهم خواهد شد.

دیدگاهی بنویسید