با قدردانی از علی ارکانی‌فرد صورت می‌گیرد

postheadericon انتصاب منیر صادقی به عنوان مدیرکل کانون خراسان شمالی

منیر صادقی از سوی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان مدیرکل کانون استان خراسان شمالی منصوب شد.
به گزارش نشریه الکترونیک پلاک ۴۴، در آیینی که صبح روز ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ در بجنورد برگزار می‌شود، وی سکان اداره کانون این استان را از علی ارکانی‌فرد تحویل می‌گیرد.
صادقی کارشناس‌ارشد زبان و ادبیات فارسی است و علاوه بر مدیریت مدارس در مقاطع ابتدایی و راهنمایی فعالیت‌های گسترده‌ای در حوزه‌ی شعر و ادبیات، مسوولیت انجمن‌ها و کانون‌های ادبی شهرستان‌های مختلف این استان را برعهده داشته است.
علیرضا حاجیان‌زاده مدیرعامل کانون در حکم انتصاب مدیرکل جدید کانون استان خراسان‌شمالی بر ایجاد ارتباط با مدارس به منظور فراهم کردن امکان بهره‌مندی عموم دانش‌آموزان استان از محصولات کانون و شناسایی و جذب کودکان و نوجوانان مستعد برای عضویت در مراکز، هم‌چنین ایجاد ارتباط متقابل میان بخش‌های حوزه ستادی و مراکز فرهنگی با هماهنگی استانداری و تعامل و همکاری با مسوولان دستگاه‌های ذیربط در استان تاکید کرده است.
علی ارکانی‌فرد مدیرکل سابق کانون نیز نخستین مدیری بود که پس از تشکیل استان خراسان‌شمالی مسوولیت کانون را از سال ۱۳۸۶ تاکنون برعهده داشت.
کانون استان خراسان‌شمالی اکنون دارای ۳ مرکز ثابت و ۵ مرکز سیار روستایی اما پروژه ساخت چندین مرکز دیگر در استان در مرحله ساخت و تکمیل است.
در همین حال مراسم معرفی مدیرکل جدید و قدردانی از مدیرکل سابق روز ۳۰ اردیبهشت با حضور دکتر محمدعلی شامانی معاون فرهنگی و عبدالحمید شهسواری مشاور اجرایی مدیرعامل کانون در سالن فنی حرفه‌ای شهر بجنورد برگزار می‌شود.

دیدگاهی بنویسید