هم‌دردی مدیرعامل کانون با خانواده عبدالصالح جهانبازی:

postheadericon بی‌تدبیری حکام سعودی خانه امن الهی را نا‌امن کرد

IMAGE635798300690264665مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در پیامی درگذشت عبدالصالح جهانبازی کارشناس روابط عمومی کانون استان چهارمحال و بختیاری را تسلیت گفت و یادآور شد تمامی خانواده کانون در سراسر ایران داغدار این مصیبت‌اند.
به گزارش نشریه الکترونیک پلاک ۴۴، علیرضا حاجیان‌زاده در این پیام آورده است: عبدالصالح جهانبازی کارشناس روابط عمومی کانون استان چهارمحال و بختیاری با دلی امیدوار روانه حرم امن الهی شد تا اعمالش را به سلامت به پایان برده و با بازگشت خویش، دل خانواده و دوستان و همکارانش را شاد کند. اما تقدیر، نام او را در فهرست جان باختگان حادثه منا قرار داد و امروز خانواده بزرگ کانون در سراسر این سرزمین همچون همسر و فرزندان و بستگانش داغدار هستند.
وی با بیان این که یکایک این زائران عزیز بودند و دل‌هایی به عشق وجودشان می‌تپید و چشم‌ها آن روز که بدرقه شان می‌کردند، نگران بود و منتظر وامید به بازگشت ایشان داشتند تاکید کرده است که بی تدبیری حکام سعودی امن‌ترین خانه زمین را ناامن کرد و چند صد زائر خانه دوست دیگر به آشیانه بازنگشتند.
مدیرعامل کانون در پایان برای حاج عبدالصالح جهانبازی، رحمت و غفران واسعه و برای همسر و دو فرزند، یکایک بازماندگان و تمامی همکاران کانون سراسر کشور به ویژه همکاران استان چهارمحال و بختیاری صبر و شکیبایی آرزو کرده است.
جهانبازی کارشناس روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان چهارمحال بختیاری در فاجعه غم‌انگیز منا جان به جان آفرین تسلیم کرد.
او متولد سال ۱۳۵۴ بود و فعالیت‌های خود را در کانون استان از خرداد ۱۳۸۱ آغاز و پس از آن از سال ۱۳۸۳ به عنوان کارشناس روابط عمومی منصوب شد و سال‌ها افتخار خدمت‌گذاری به کودکان و نوجوانان استان چهارمحال و بختیاری را به عنوان یک کارشناس با تجربه روابط عمومی و رسانه در کارنامه‌ی کاری خود ثبت کرده بود.

متن کامل پیام علیرضا حاجیان‌زاده مدیرعامل کانون به شرح زیر است:

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم‌
اِنّا لله وَ اِنّا اِلَیهِ راجِعون
آمده بودند بر یگانگی خدای قادر متعال در بهترین مراسم یکتاپرستی، گواهی دهند و اعمال حج را برابر دستور الهی اجرا کنند و از شیطان رجیم بیزاری بجویند. اما در عید بزرگ قربان، خود به مسلخ عشق رفتند و قربانی شدند.
یکایک آنان عزیز بودند و دل‌هایی به عشق وجودشان می‌تپید. چشم‌ها نگران بود و منتظر. آن روز که بدرقه‌شان می کردند، امید به بازگشت ایشان داشتند، اما بی‌تدبیری حکام سعودی امن‌ترین خانه زمین را ناامن کرد و چند صد زائر خانه دوست دیگر به آشیانه بازنگشتند.
کانون نیز همچون صدها خانواده دیگر در سرزمین ایران، داغدار شد. عبدالصالح جهانبازی کارشناس روابط عمومی کانون استان چهارمحال و بختیاری با دلی امیدوار روانه حرم امن الهی شد تا اعمالش را به سلامت به پایان برده و با بازگشت خویش، دل خانواده و دوستان و همکارانش را شاد کند. اما تقدیر، نام او را در فهرست جان باختگان حادثه منا قرار داد و امروز خانواده بزرگ کانون در سراسر این سرزمین همچون همسر و فرزندان و بستگانش داغدار هستند.

خانواده محترم جهانبازی
همسر دل‌سوخته و فرزندان عزیزش
تسلیت خانواده بزرگ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را که در فراغ از دست دادن همکار و دوست خود همچون شما عزادارند، بپذیرید. از خدای مهربان که لطفش همچون عظمتش بی‌منتهاست برای حاج عبدالصالح جهانبازی عزیز، رحمت و غفران واسعه طلب می‌کنم و برای شما، یکایک بازماندگان و تمامی همکاران خود در سراسر کانون به ویژه عزیزان استان چهارمحال و بختیاری صبر و شکیبایی آرزومندم.
امید که روح پاک او در جوار رحمت الهی سرشار از آرامش باشد.
علیرضا حاجیان‌زاده
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

دیدگاهی بنویسید