از سوی اداره‌کل آموزش و پژوهش اعلام شد

postheadericon حمایت کانون از پایان‌نامه‌های دانشجویی

اداره‌کل آموزش و پژوهش کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان در اطلاعیه‌ای آمادگی این اداره‌کل در زمینه حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی را اعلام کرد.
 به گزارش نشریه الکترونیک پلاک ۴۴، به منظور نیل به اهداف توسعه‌ای و بهره‌گیری از توان و ظرفیت‌های دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و نیز تشویق دانشجویان به مقوله پژوهش و تحقیق در زمینه طرح‌های کاربردی مورد نیاز در حوزه کودک و نوجوان، این مجموعه فرهنگی تصمیم به حمایت مالی و مشاوره‌ای از رساله‌های دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد دارد.
 بر اساس این گزارش شناسایی و استفاده از ظرفیت و توان‌مندی دانشجویان مستعد و علاقه‌مند، هم‌چنین، هدایت و بهره‌گیری از نتایج پژوهش‌های دانشگاهی و ارتقای اثربخشی آن‌ها، مهم‌ترین اهداف این برنامه است.
 بر همین اساس محورهای موضوعی پایان‌نامه‌ها باید در زمینه اهداف و رسالت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و حوزه کودک و نوجوان باشد.
 در عین حال دانشجویان باید پیشنهاده‌های خود را پس از تأیید از سوی دانشگاه و پیش از دفاعیه‌ به این اداره‌کل ارسال کنند هم‌چنین دانشجویان علاقه‌مند باید پس از انتخاب موضوع، تعیین استاد راهنما و تأیید دانشگاه، فرم پیشنهاد خود را به منظور بررسی و اعلام نظر به اداره کل آموزش و پژوهش کانون ارایه ‌دهند.
  گفتنی است علاقه‌مندان برای آگاهی بیشتر از ضوابط و شیوه اجرایی این طرح حمایتی فایل پیوست این خبر را دریافت کرده و در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر می‌توانند به اداره‌کل آموزش و پژوهش کانون به نشانی: خیابان فاطمی، خیابان حجاب، مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مراجعه کنند.

 اطلاعیه حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی

دیدگاهی بنویسید