قدردانی از تلاشگران عرصه ارتباط، با اهدای یک لوح تقدیر

postheadericon حموله: روابط عمومی، مدیریت راهبردی کانون را شکوفا می‌کند

مدیرکل آفرینش‌های فرهنگی کانون با اهدای یک لوح تقدیر به تمامی کارشناسان و کارکنان روابط عمومی و امور بین الملل کانون در سراسر کشور روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به آنان تبریک گفت.
محسن حموله در این لوح بر نقش این همکاران در اعتبار بخشی و شکوفایی مدیریت راهبردی در کانون تاکید کرده و آورده است:  قلم‌تان به هنر نوشتن، تبادل اندیشه و فرهنگ‌سازی مزین است. همان‌طور که بر لوح سپید اندیشه و افکارتان هنر ارتباطات، اعتمادسازی و نگاه مثبت و پرنشاط نقش بسته است.
وی به مناسبت ۲۷ اردیبهشت این روز را روز درخشانی برای جامعه‌ی روابط عمومی ایران توصیف کرده است  چرا که به اعتقاد او «در فصل نو شدن و پویایی طبیعت، سرفصل‌های اخلاق، علم و هنر در عنوان باشکوه «روابط عمومی» می‌شکفد، سبز می‌شود و اثبات می‌کند که بهار، فصل خوبی است برای تجلی و گرامی‌داشت یک نام معتبر در بستر تقویم.»
 مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل پیشین کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان با بیان این که در ابتدای عصر ارتباطات که دامنه‌ی ارتباط انسان ها روز به روز وسیع‌تر می‌شود، روابط عمومی به عنوان قلب تپنده‌ی هر سازمان، اصلی‌ترین حلقه‌ی ارتباط میان مدیران و کارشناسان است، یادآور شده که «روابط عمومی هنر است. هشتمین هنر در جهان پهناوری که به یمن ارتباطات موثر و مدیریت خوب افکار، خانه‌های دهکده‌ای شاد و سرزنده را به هم نزدیک می‌کند، دهکده‌ای به وسعت جهان.»
 حموله «روز ملی ارتباطات و روابط عمومی» را فقط بهانه‌ای برای پاس‌داشت تمام روزهای سال که درهم تنیده‌اند و شاخه‌های انبوه درخت تنومند موفقیت و پویایی کانون را رقم زده‌اند عنوان کرده‌ و این روز را  به همکاران روابط عمومی کانون تبریک گفته است.
 وی در پایان اظهار امیدواری کرده که این همکاران همچون گذشته در مسیر روشن آگاه‌سازی و تعالی گام بردارند و همواره در پناه پروردگار مهربان باشند.

متن کامل این لوح تقدیر به شرح زیر است:
در عصر ارتباطات که دامنه‌ی ارتباط انسان ها روز به روز وسیع‌تر می‌شود، روابط عمومی به عنوان قلب تپنده‌ی هر سازمان، اصلی‌ترین حلقه‌ی ارتباط میان مدیران و کارشناسان است. روابط عمومی هنر است. هشتمین هنر در جهان پهناوری که به یمن ارتباطات موثر و مدیریت خوب افکار، خانه‌های دهکده‌ای شاد و سرزنده را به هم نزدیک می‌کند، دهکده‌ای به وسعت جهان.
 بیست و هفتم اردیبهشت ماه، روز درخشانی است برای جامعه‌ی روابط عمومی ایران. چرا که در فصل نو شدن و پویایی طبیعت، سرفصل‌های اخلاق، علم و هنر در عنوان باشکوه «روابط عمومی» می‌شکفد، سبز می‌شود و اثبات می‌کند که بهار، فصل خوبی است برای تجلی و گرامی‌داشت یک نام معتبر در بستر تقویم.
 به یقین هر یک از شما عزیزان که اعتبار آفریده‌اید و کمک کرده‌اید به شکوفایی مدیریت استراتژیک در سازمان، قلم‌تان مزین است به هنر نوشتن، تبادل اندیشه و فرهنگ‌سازی. همان‌طور که بر لوح سپید اندیشه و افکارتان هنر ارتباطات، اعتمادسازی و نگاه مثبت و پرنشاط نقش بسته است.
 «روز ملی ارتباطات و روابط عمومی» فقط بهانه‌ای است برای پاس‌داشت تمام روزهای سال که درهم تنیده‌اند و شاخه‌های انبوه درخت تنومند موفقیت و پویایی کانون را رقم زده‌اند. این روز بر شما مبارک.
 امیدوارم همچون گذشته در مسیر روشن آگاه‌سازی و تعالی گام بردارید و همواره در پناه پروردگار مهربان باشید.

یک دیدگاه براي " حموله: روابط عمومی، مدیریت راهبردی کانون را شکوفا می‌کند "

دیدگاهی بنویسید