postheadericon درباره ما

پلاک ۴۴، نشریه الکترونیکی‌روابط عمومی‌ و امور‌بین‌الملل کانون پرورش فکری‌کودکان و نوجوانان است. این نشریه یک بهانه است تا “کانونی‌ها” را بهتر بشناسیم. بسیاری‌از اعضای‌خانواده بزرگ کانون, فراتر از پست سازمانی‌و عنوان اداری‌خود، صاحب توانایی‌و برخوردار از قابلیت‌های‌ستایش برانگیز هستند که اغلب از نظرها پنهان می‌ماند. پلاک ۴۴ سعی‌بر آن دارد تا آن نیمه پنهان را در حد توان خویش آشکار سازد و فعالیت‌های‌ارزنده ” کانونی‌ها” را در این شکل و قالب ارائه کند.

سالیان سال است که کودکان و نوجوانان در مراکز و کتابخانه‌های‌کانون زیر نظر مربیان، فعالیت‌های‌فرهنگی، هنری‌و ادبی‌متعددی‌را تجربه می‌کنند.کتاب می‌خوانند، قصه می‌گویند، نمایش اجرا می‌کنند، تصویر خلق می‌کنند، فیلم می‌بینند، عکس می‌گیرند و خاطراتی‌را در ذهن خود جاودانه می‌سازند.

پلاک ۴۴ بنا دارد گوشه‌هایی‌از اخبار، مصاحبه‌ها، گزارش‌ها، سروده‌ها، قصه‌ها، تصاویر، طنزها، مقالات، کاریکاتورها، وبلاگ‌ها، کتاب‌ها و خاطرات کانونی‌ها را منتشر سازد. آنچه در این فرم و فضا منتشر می‌شود، از کانونی‌ها یا برای‌کانونی‌ها است. اولویت نخست ما این است که صاحب اثر، کانونی‌باشد. در وهله بعد، آن اثر باید به نوعی‌برای‌ همکار کانونی ‌مفید فایده باشد.

مدیر‌مسوول:‌محسن حموله

سردبیر: محمدحسین دیزجی

۱۱ دیدگاه براي " درباره ما "

 • همکاران ارجمند در روابط عمومی تهران
  باعرض سلام و ادب
  نشریه پلاک ۴۴ بسیار فکر زیبا و ارزشمندی است به خصوص در قسمت شناسایی همکاران توانمند کشور .امیدوارم موفق باشیدوهمیشه سلامت

 • بهنوش بساک کاظمی:

  تبریک ویژه برای تمام کانونی های عزیز برای پ۴۴

 • زهرا غلامی:

  سلام بسیار ایده جالبی بود ،امیدوارم از این طریق پلی شود برای چاپ آثار بچه های کانون ،چون متاسفانه با قولی که مدیر عامل دادند اجرایی نشد و یک عده از مربیانی که اثر دادند خبری که نشد هیچ ،هیچ مسئولیتی هم عهده دار نشدند.

  • سرکار خانم غلامی و همه‌ی همکارن عزیز! سلام تشکر می‌کنیم از این که پیگیر این کار هستید اما یادمان باشد که آغاز کار بزرگ و باارزشی چون چاپ آثار همکاران کانونی نیاز به زمان دارد، تا مانند خیلی از کارهای دیگر گرفتار آفت شتابزدگی نشود. الحمدلله با حساسیتی که مدیر عامل محترم به این کار دارند تا کنون هبچ مشکل خاصی در روند کار پیش نیامده است. جلسات هرچند دیر به دیر اما همچنان برگزار می شوند. در بخش شعر تا کنون بیش از ۶۵ اثر مورد بررسی قرار گرفته‌اند که تعدادی از آن‌ها قبول، تعدادی مشروطی و نعدادی هم رد شده‌اند. عاملی که باعث شد چرخه‌ی کار اندکی کند بچرخد تصمیم شورا مبنی بر محول کردن تصویرگری کتاب‌ها به خود همکاران کانون است. همکاران هنرمند کانون در استان‌های مختلف پراکنده‌اند و بررسی آثار هنری، انتخاب تصویرگر از میان آن‌ها و سپردن کتاب جهت تصویرگری به آن‌ها و… به زمان نیاز دارد.
   به هر حال ما نیز چون شما منتظر چاپ اولین سری از “کتاب‌های خودمان” هستیم.
   التماس دعا

 • رزیتا متدین:

  تبریک و خسته نباشید بسیار مفید وقابل توجه است موفق و پیروز باشید

 • مهرداد حدادی:

  سلام
  خسته نباشید
  بسیار حرکت با ارزشی است. ای کاش زود تر این کار صورت می گرفت . این پایگاه باعث اطلاع رسانی از فعالیت های کانون می شود که متاسفانه تا به حال با وجود عملکرد موثر بازتاب کمی در وب و در ادامه آن جامعه داشته است.

 • ادیب:

  باسلام و عرض خسته نباشید

 • محمد مرادی راد:

  سایت خوبی است ومن دوست دارم تو این سایت آثارم رو نشر بدم موفق باشید .

 • man kheyli khoshalam az in sayt chez haye ziyady ra yad geraftam movafagh bashid

 • ابر سفید:

  سلام خسته نباشید من که عضو کانون نیستم چگونه میتوانم با شما همکاری داشته باشم؟

دیدگاهی بنویسید