postheadericon «در گلستانه»،

«در گلستانه»، نام وبلاگ مجتبی حق‌پرست مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس است. این وبلاگ از آذرماه سال ۱۳۹۳ آغاز به کار کرده است.
نویسنده این وبلاگ به‌عنوان یکی از مدیران کل کانون در این فضا سعی می‌کند با مخاطبان خود که بیشتر کارکنان کانون در استان فارس هستند ارتباطی دوسویه داشته باشد.
در این وبلاگ کارکنان کانون فارس ضمن مطالعه بعضی مطالب و نوشته‌ها با برخی تصمیم‌های گرفته‌شده توسط مدیرشان آگاه می‌شوند و امکان نظر دهی پیرامون مطلب ارائه‌شده را به شکل مستقیم دارند.
حق‌پرست دریکی از مطالب این وبلاگ با عنوان “اگر شما مدیر وبلاگ بودید چه می‌کردید؟” سعی در برقراری ارتباط در بهترین شکل ممکن با مخاطبان خود دارد که دراین پست نظر یکی از همکاران آن استان به شکل زیر به نمایش گذاشته ‌شده است.

“پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۳ ساعت: ۱:۱ توسط:……………
مدیر محترم استان
جناب آقای حق‌پرست سلام
قبل از هر چیزی لازم می‌دانم از شما بابت تلاشی که برای حفظ حرمت و شأن همکاران می‌کنید تشکر کنم…..
ما هم با شما موافقیم که گاهی مواقع باید ایست نماییم …اصلاً گاهی مواقع ترمز در همه کارها لازم است…. لازم است تا به عقب برگردیم و نتایج کارهایمان را مرور کنیم….
واقعاً این مدت فرصت خوبی بود تا با مرور بر آنچه خودمان و دوستانمان نوشته‌ایم به این نتیجه برسیم که رعایت احترام، صمیمیت، تعهد در اظهارنظرها…در فضای مجازی هم لازم بلکه واجب است.
اما جناب آقای حق‌پرست به نیابت از تعدادی از همکاران که باهم صحبت‌های تلفنی داشته‌ایم می‌خواهم از شما خواهشی داشته باشم …..
از آنجا که وبلاگ فضای خوبی برای انتقادهای سازنده، تبادل تجربه و…. بود مجدداً شرایطی را فراهم نمایید تا ما بتوانیم نظراتمان را با نام مستعار بنویسیم.
ماهم با تصمیم شما موافقیم که نظراتی که حرمت همکاران نادیده گرفته می‌شود نباید منتشر شود یا برخی از سؤالات اداری و نظرات باید با اسم باشد وهمکاران باید مسؤولیت صحبت‌هایشان را در بعضی موارد به عهده بگیرند….
اما نظراتی که جنبه فرهنگی دارند می‌توانند مستثنا باشند و شاید این‌گونه فضای وبلاگ بشود یک فضای فرهنگی پویا. قبول بفرمایید در پایان یک دوره آموزش هم که قرار است فرم نظرسنجی پر شود همه ترجیح می‌دهند بدون نام باشد. دست خودمان نیست عادت کرده‌ایم به این شیوه…
امیدوارم که اگر در صحبت‌هایم جسارتی داشته‌ام بزرگوارانه ببخشید.
البته با تمام اوصاف هرگونه تصمیم شما را تمام کانونی‌ها تابع هستیم…. در پناه ایزد مهربان باشید
عنوان وبلاگ:
«در گلستانه»،
نشانی:
http://mhaghparast.blogfa.com/

۴ دیدگاه براي " «در گلستانه»، "

 • مربى أدبی:

  سلام این اولین مرتبه نیست که مدیر استانمون برای ارتباط باماهمکاران أقدام میکنند هرسال با فرمهای نظر خواهی به ارزیابی نظرات وتصمیم براساس انها میکنند درهرساعتی از شبانه روز با ایشون میتونیم تماس حاصل نماییم وهروفت بخواهیم ملاقات حضوری واقعا باید قدرشناس مدیریت خوب کانون فارس باشیم جالب اینکه تمام نظرات موافق ومخالف را منتشر وجواب می دهند .لطفا این متن را منتشر کنید تا بنوعی إز تلاشهای أیشان ذره ای تشکر کرده باشیم 

 • همکار:

  سلام لطفا به مدیران سایر أسنانها هم توصیه کنید تا ارتباط بهتر و بیشترى با مربیان وهمکاران داشته و تجربه خوب مدیر استان فارس را اجر ا کنند ما مربیان نیاز دار یم که مدیران حرفهایمان را بشنوند إز همین جا خسته نباشید به مدیر استان فارس وتبریک به همکارانشان که مدیر باتدبیری دارند 

 • حق پرست:

  با سلام
  از اهتمام خوب جناب آقای حموله مدیرکل محترم روابط عمومی وامور بین الملل و همکاران با صفای ایشان در معرفی وبلاگ «درگلستانه» ونیزابراز لطف همکارخوب ادبی استان صمیمانه سپاسگزارم.امیداست درایامی که توفیق خدمت دارم بتوانم درجهت کسب رضایت خدای بزرگ ورضایت مندی همکاران گام بردارم.ارادتمند حق پرست

دیدگاهی بنویسید