معرفی دانشور به عنوان مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل

postheadericon روابط عمومی محور اصلی ارتباط کانون با مردم است

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در مراسم معرفی مجتبی دانشور به عنوان مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل، این مجموعه را محور اصلی ارتباط بیشتر مردم با کانون و هفته‌ی ملی کودک دانست.
به گزارش نشریه الکترونیک پلاک ۴۴، علیرضا حاجیان‌زاده روز ۱۹ مهر و هم‌زمان با هفته‌ی ملی کودک به همراه یکی از مشاوران و دو معاون خود به روابط عمومی آمد تا بر اهمیت فعالیت‌های روابط عمومی بار دیگر تاکید کند.
وی با بیان این که ما در کانون کار روابط عمومی را یک کار مرسوم و عمومی در حد انعکاس اخبار و ارتباط با رسانه‌ها نمی‌دانیم، تاکید کرد روابط عمومی باید محوریت ارتباط‌های کانون با همه مردم، دستگاه‌ها، کودکان ایران و جهان و دیگر سازمان‌ها و نهادهایی را که برای کودکان کار می‌کنند و حامی آن‌ها هستند، برعهده داشته باشد.
مدیرعامل کانون تصریح کرد در شرایطی هستیم که ارتباط ما با امضای تفاهم‌نامه‌های مختلف با سازمان‌های دیگر گسترده‌تر می‌شود. این کار با هدف بازکردن درهای کانون و شناساندن آن به افکار عمومی و البته استفاده از امکانات و توانمندی‌های دیگر دستگاه‌ها برای ارتقای کانون صورت می‌گیرد و در این شرایط بحث روابط عمومی جدی‌تر می‌شود و بخشی از جهت‌گیری‌های مدیریت کانون باید به این سمت باشد.
حاجیان‌زاده یادآور شد که روابط عمومی را در حد یک اداره کل نمی‌بیند و توضیح داد این مجموعه از آن رو به صورت مستقیم زیر نظر مدیرعامل قرار دارد چرا که ما آن را همراه مدیریت کلان کانون می‌بینیم.
وی روابط عمومی کانون را مجموعه‌ای موفق ارزیابی کرد و گفت در بیرون از مجموعه هم همواره روابط عمومی کانون را مجموعه‌ای خوب، توانمند و فعال ارزیابی می‌کنند.
او با قدردانی از تلاش‌های محسن حموله مدیرکل سابق روابط عمومی و امور بین‌الملل، ورود به عرصه‌های جدید و استفاده از فن‌آوری‌های نوین از جمله رسانه تعاملی کانون ( (iptvرا ضروری دانست و تاکید کرد که ارتباط با جامعه هدف از این مسیرها باید تقویت شود.
مدیرعامل کانون هفته ملی کودک را هفته ارتباط و روابط عمومی توصیف کرد و با اشاره به تجربه‌های مجتبی دانشور در حوزه روابط عمومی و سرپرستی وی بر این مجموعه طی ماه‌های گذشته گفت: انسجام و همراهی خوبی در فعالیت‌های روابط عمومی در این مدت دیده‌ایم و با توجه به این فضای مناسب و بازخوردهای مثبت به جمع‌بندی رسیدم که وی را به عنوان مدیرکل مجموعه منصوب کنم.
محمدعلی شامانی معاون فرهنگی کانون نیز در سخنانی حضور خوب و موثر کانون در رسانه‌ها را مدیون تلاش مدیریت و همه کارکنان و کارشناسان روابط عمومی دانست و اظهار امیدواری کرد این هم دلی روز به روز تقویت شود و با نگاهی متفاوت به پیش‌ رو، گام‌های بلندی برداریم.
وی نام و یاد زائر پاک‌باخته حج امسال زنده‌یاد عبدالصالح جهانبازی کارشناس روابط عمومی استان چهارمحال و بختیاری را که در فاجعه منا جان خود را از دست داد، به عنوان یک همکار و دوست عزیز گرامی داشت.
فریدون واحدی معاون توسعه و مدیریت منابع کانون با اشاره به سوابق مجتبی دانشور در سال‌های گذشته در حوزه روابط عمومی، اظهار امیدواری کرد وی همچنان در کانون نیز منشا اثر باشد و افق‌های روشنی را با حضور او تجربه کنیم.
دانشور مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون – که طی چند ماه گذشته سرپرستی این مجموعه را بر عهده داشت -از همراهی خوب همکاران و حمایت‌های مدیرعامل در این مدت قدردانی کرد و گفت: اکنون با نگاه به گذشته با اطمینان خاطر بیشتری این مسوولیت را بر عهده می‌گیرم.
در پایان این جلسه که عبدالحمید شهسواری مشاور مدیرعامل و تمامی کارکنان و کارشناسان اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون نیز در آن حضور داشتند، حکم انتصاب دانشور به عنوان مدیرکل جدید خوانده شد و به وی اعطا شد.

دیدگاهی بنویسید