فراخوان قصه‌گویی جشنواره رضوی منتشر شد

postheadericon زمزمه متانت و سخاوت امام رضا‌(ع) در گوش جان کودکان

قصه‌گویی با موضوع متانت و سخاوت، عنوان دیگری از سری مسابقه‌های چهاردهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(علیه‌السلام) است که فراخوان آن منتشر شده است.
به گزارش نشریه الکترونیک پلاک۴۴، «امام رضا علیه‌السلام»، «متانت و سخاوت» دو ویژگی اخلاقی آن امام همام، با تکیه بر شعار «شمس‌الشموس، خورشید متانت و سخاوت» از محورهای موضوعی این جشنواره است.
بر همین اساس، این جشنواره شامل: بخش مربیان کانون و بخش آزاد (همکاران بازنشسته‌ی کانون، معلمان، دانشجویان، روحانیون و کارکنان سایر نهادهای فرهنگی) است.
علاقه‌مندان تا روز یکم تیر ۱۳۹۵ برای ارسال آثار خود به دبیرخانه کارگروه کودک و نوجوان چهاردهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا علیه‌السلام فرصت دارند و برگزیدگان هم‌زمان با میلاد امام رضا(ع) معرفی خواهند شد.
بر اساس این فراخوان در بخش شیوه‌ی اجرا، دو بخش بدون ابزار و با ابزار در نظر گرفته شده است که در قسمت بدون ابزار قصه‌گو بدون استفاده از ابزار خاص و تنها با بهره‌گیری از توانایی و خلاقیت خود به اجرای قصه‌گویی می‌پردازد و در بخش با ابزار، قصه‌گو با استفاده از هر نوع ابزاری مطابق با معیارهای اخلاقی، کاری و تربیتی به اجرای قصه‌گویی می‌پردازد مانند پرده‌خوانی و…
گفتنی است فراخوان کامل مسابقه‌های کارگروه کودک و نوجوان چهاردهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(علیه‌السلام) از سوی کانون، با ۸ موضوع «کاردستی»، «شعرسرایی»، «خوش‌نویسی»، «نقاشی»، «داستان‌نویسی»، «معرفی شخصیت»، «قصه‌گویی» و «نشریه‌نگاری» در پایگاه اطلاع رسانی کانون به نشانی www.kanoonnews.ir منتشر شده است.

دیدگاهی بنویسید