در استان لرستان:

postheadericon ساخت دومین مرکز فرهنگی هنری کانون الیگودرز آغاز شد

کار ساخت دومین مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان الیگودرز در استان لرستان با حضور جمعی از مسوولان این شهر آغاز شد.
به گزارش نشریه الکترونیک پلاک ۴۴، محمدتقی کائیدی مدیرکل کانون استان لرستان در این باره گفت: برای ساخت این مرکز زمینی به مساحت ۱هزار مترمربع از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر الیگودرز اختصاص یافت.
وی افزود در سال گذشته ۲۰۰میلیون تومان برای ساخت این مرکز به تصویب رسیده و امسال نیز ۶۰۰میلیون تومان پیش‌بینی شده است که در صورت تخصیص اعتبار کار تکمیل طرح با سرعت بیشتری انجام خواهد شد.
مدیرکل کانون استان لرستان در این مراسم ضمن قدردانی از مسوولان خاطرنشان کرد: با توجه به جمعیت بیش از یکصدهزار نفری شهرستان الیگودرز و تعداد کودکان و نوجوانان این شهر، بر اساس استانداردها باید شش مرکز فرهنگی هنری وجود داشته باشد که در حال حاضر تنها یک مرکز کانون خدمات فرهنگی ارایه می‌دهد.
مراسم گلنگ‌زنی دومین مرکز فرهنگی‌هنری کانون الیگودرز با حضور امام جمعه، فرماندار، مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس آموزش و پرورش، معاون راه و شهرسازی و جمعی از مدیران شهرستان الیگودرز انجام شد.

دیدگاهی بنویسید