postheadericon عضو افتخاری مرکز فرهنگی هنری کانون میبد درگذشت

الهام آقایی عضو افتخاری مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان میبد در استان یزد، بر اثر بیماری و ایست قلبی ناشی از آن درگذشت.
به گزارش نشریه الکترونیک پلاک۴۴، الهام آقایی متولد بهمن‌ ۱۳۸۰ بود که از بهار ۱۳۹۲ به عضویت مرکز فرهنگی هنری شهرستان میبد درآمد.
مربی مسوول مرکز فرهنگی هنری شهرستان میبد گفت: الهام در شش سالگی دچار نوعی بیماری فلج ماهیچه‌ای می‌شود اما پزشکان معالج وی در ۱۳ سالگی موفق به تشخیص بیماری‌اش می‌شوند.
شهناز یزدی افزود: زمانی که مربیان کانون از وجود این کودک بیمار در شهرستان میبد، خبردار شدند با کتاب و هدایای فرهنگی به دیدارش رفتند و وی را عضو افتخاری کانون کردند.
وی با اشاره به استعداد و علاقه‌ی وافر الهام به فعالیت نقاشی یادآور شد: از زمانی که الهام با کانون آشنا شد، گاهی در ویژه‌ برنامه‌های مرکز فرهنگی هنری میبد شرکت می‌کرد و گاهی مربیان مرکز به عیادتش می‌رفتند تا با فعالیت‌هایی مثل کاردستی و نقاشی روح زندگی را در او تقویت کنند.
مدیرعامل و اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این ضایعه دردناک را به خانواده و دیگر بازماندگان تسلیت گفته و آرزوی صبر و شکیبایی برای آنان دارند.

دیدگاهی بنویسید