ساماندهی و‌یژه برنامه‌ها ‌ در کانون استان تهران

postheadericon فراخوان جشنواره «قامت دوست» منتشر شد

نخستین فراخوان جشنواره فرهنگی، هنری، ادبی با عنوان «قامت دوست» از سوی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران منتشر شد.
به گزارش نشریه الکترونیک پلاک ۴۴  ، رضا قمرزاده مدیرکل کانون استان تهران در این‌باره گفت: نخستین جشنواره فرهنگی‌هنری «قامت دوست» هم‌زمان با هفته ملی کودک در مهر ماه سال ۹۴ در بخش‌های هنرهای تجسمی، نمایش عروسکی، ادبی، پژوهش و اقدام‌پژوهی، سرود‌خوانی و مشاعره و در دو گروه سنی اعضاء و مربیان برگزار خواهد شد.
قمرزاده افزود: هدف از برگزاری این جشنواره سامان‌دهی و هدف‌مند کردن فرآیند برگزاری مسابقات و جشنواره‌های درون استانی و هم‌سو کردن فراخوان‌های ستادی و ملی در قالب یک جشنواره‌ی منسجم دانست.
وی یادآور شد تلاش کردیم با برنامه‌ریزی در زمینه‌ی تحقق راهبردهای مدیرعامل مبنی بر ایجاد پیوست فرهنگی و تمرکز بخشیدن به فعالیت‌های موازی این مهم را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
مدیرکل کانون تهران تصریح کرد با توجه به رویکرد تربیت «مخاطب کنشگر» به عنوان سرفصل فعالیت‌های سال ۹۴، در این جشنواره به دنبال تحقق «تقویت روحیه امید و مشارکت» در میان کودکان و نوجوانان هستیم.
قمرزاده با اشاره به ضرورت توجه به نیاز و سلیقه مخاطبان، پرهیز از روزمرگی و گسترش‌ دامنه‌ی فعالیت‌های کانون به عنوان یکی از راهبردهای مدیرعامل، خاطرنشان کرد: با برگزاری جشنواره «قامت دوست» تلاش می‌کنیم به این خواسته‌ها جامه عمل بپوشانیم.
 گفتنی است نخستین جشنواره فرهنگی، ادبی، هنری «قامت دوست» در ۹ بخش شامل: قصه‌گویی، پژوهش، سرود، نقاشی، سفال، خوشنویسی، نمایش عروسکی، مشاعره و ادبی برگزار می‌شود.

دیدگاهی بنویسید