صدور حکم مدیرکل جدید کانون چهار محال و بختیاری

postheadericon فرزاد رحیمی جایگزین پرویز شاهوردی شد

فرزاد رحیمی با حکم مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان مدیرکل جدید کانون استان چهارمحال و بختیاری جایگزین پرویز شاهوردی شهرکی شد.
به گزارش نشریه الکترونیک پلاک ۴۴، شاهوردی از مرداد ۱۳۸۹ نزدیک به ۵ سال مسوولیت اداره مراکز کانون استان را بر عهده داشت و اکنون این مدیریت را به رحیمی کارشناس‌ارشد روان‌شناسی و مدیرکل سابق بهزیستی استان تحویل می‌دهد.
رحیمی متولد ۱۳۵۰ است و مسوولیت‌های دیگری نیز مانند ریاست اداره مشاوره دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و عضویت در شورای تحقیقات و تدریس در این دانشگاه هم‌چنین تدریس دروس روان‌شناسی در دانشگاه‌های آزاد شهرکرد را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است.
علاوه بر این، سوابق پژوهشی متعددی در کارنامه‌ی علمی وی به چشم می‌خورد که بررسی علل معلولیت ذهنی،  هنجاریابی مقیاس تجدید‌نظر شده واژگان مصور جهت سنجش هوش کودکان ۵ تا ۷ ساله ، بررسی راه‌های افزایش اعتماد به نفس در کودکان، و چاپ مقاله‌هایی در مجلات علمی و پژوهشی با عنوان‌های رابطه هوش معنوی و سلامت روان، راه‌های افزایش اعتماد به‌نفس  کودکان، بررسی اثر بخشی مداخلات روان‌شناختی بر افت تحصیلی و سوابق تحصیلی مانند تدریس در ده‌ها سمینار تخصصی کشوری با موضوع‌های مداخلات روان‌شناختی پس از بحران و بازگویی روان‌شناختی، تدریس در مراکز تربیت معلم و دبیرستان و تدریس مهارت‌های زندگی از آن جمله است.
کتابی تالیفی از وی نیز با عنوان خانواده موفق زیر چاپ است.
بر همین اساس آیین معرفی مدیرکل جدید و قدردانی از مدیرکل سابق با حضور معاون فرهنگی و مشاور اجرایی مدیرعامل کانون و مسوولان استانی برگزار می‌شود.
حکم مدیرکل جدید کانون استان چهارمحال و بختیاری را علیرضا حاجیان‌زاده مدیرعامل کانون پرورnش فکری کودکان و نوجوانان امضا کرده است.
این در حالی است که کانون در استان چهارمحال و بختیاری دارای ۲۳ مرکز فرهنگی‌هنری شامل ۲۱ مرکز ثابت، یک مرکز سیار روستایی و یک کتاب‌خانه پستی است.

دیدگاهی بنویسید