پس از آشنایی با فعالیت‌های پویانمایی کودکان و نوجوانان

postheadericon فرماندار دیلم یک دستگاه رایانه به اعضا کانون اهدا کرد

ماشاء ا… احمدی فرماندار دیلم، با همکاری اداره آب و فاضلاب روستایی این بندر یک دستگاه رایانه با تمامی تجهیزات به اعضای کانون این شهرستان هدیه داد.
به گزارش نشریه الکترونیک پلاک ۴۴، فرماندار شهرستان دیلم در ایام الله دهه مبارک فجر سال ۱۳۹۰ ضمن بازدید از کانون این شهر و حضور در جشنواره پویانمایی از نزدیک با توانمندی‌های اعضا در تولید آثارآشنا شد. به دنبال این آشنایی و شناخت بیشتر با فعالیت‌ها و برنامه‌های کانون برای کودکان و نوجوانان، وی در ابتدای سال جاری، یک دستگاه رایانه با تجهیزات کامل را با همکاری اداره آب و فاضلاب روستایی این بندر به کانون این شهرستان اهدا کرد.
وی در بازدید از کانون، ضمن قول تامین یک دستگاه رایانه برای برطرف ساختن مشکلات بچه‌ها در مسیر ساخت پویانمایی در سال گذشته گفته بود: قبل از انقلاب شکوه مند اسلامی ما فقط وارد کننده‌ی کارتون‌ها و محصولات انیمیشنی اروپا بودیم، اما امروز در این شهرستان من شاهد ساخت انیمیشن‌هایی با حداقل امکانات و دستان کوچک کارگردانانی هستم که معنا و مفهومی عمیق در تلاش آنان نهفته است. این تلاش کودکان و نوجوانان نشانگر این است که فرزندان ایرانی در همه جا و همه‌ی فعالیت‌ها با اتکا به پروردگار اولین هستند.
مریم آل بهبهانی، مربی مسوول مرکز دیلم نیز ضمن تشکر از فرماندار این شهرستان گفت: خوشحالم کسانی هستند که با دیدن آثار اعضا، تلاش می‌کنند تا در جهت رشد آنان گام‌های مثبتی بردارند.
اعضا و مربیان کانون بندر دیلم نیز با ارسال لوح تقدیر از فرماندار و مسوولین شهرستان خود تشکر کردند.
لازم به ذکر است، فرماندار شهرستان دیلم، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را یکی از دستگاه‌های فرهنگی تاثیرگذار این شهرستان دانسته و طی ویژه برنامه‌ای که در آبان ماه سال ۹۰ برگزار شد، از مربیان و اعضا افتخار آفرین کانون این شهرستان تقدیر کرد.
کسب افتخار در زمینه‌های؛ نمایش عروسکی، قصه گویی، شعر، پویانمایی، نقاشی و … در سطوح مختلف؛ استانی، کشوری و بین المللی از جمله موفقیت‌های اعضا و مربیان کانون این شهر است.
شایان ذکر است که کانون شهرستان دیلم در حال حاضر دارای سه دستگاه رایانه است که اعضا نیز می‌توانند از این امکانات برای ساخت پویانمایی استفاده کنند.

دیدگاهی بنویسید