مدیرکل کانون کرمانشاه:

postheadericon مجتمع فرهنگی کانون غرب کشور به زودی گشایش می‌یابد

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه از گشایش مجتمع بزرگ فرهنگی‌هنری غرب کشور تا پایان نیمه اول سال ۹۴ خبر داد.
به گزارش نشریه الکترونیک پلاک ۴۴، رضا موزونی با اعلام این خبر افزود: این پروژه از پروژه‌های مصوب سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه است که در زمینی به مساحت یک هزار متر مربع با زیربنای یک هزار و ۹۰۸ مترمربع در سه طبقه در دست احداث قرار دارد.
وی این مجموعه را از پروژه‌های ویژه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه برشمرد و گفت: اجرای این پروژه به اداره کل نوسازی مدارس استان واگذار شده است.
مدیرکل کانون کرمانشاه، اعتبارات پیش‌بینی شده برای ساخت این مجتمع را سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و یادآور شد تاکنون این پروژه بیش از ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و با اقدامات صورت گرفته امسال به اتمام خواهد رسید.
موزونی هم‌چنین در زمینه خرید تجهیزات جانبی پس از اتمام ساخت مجتمع خاطرنشان کرد: با توجه به این که این مجتمع دارای سالن آمفی تئاتر، گالری قصه‌گویی، سالن‌های آموزشی متفاوت و بخش‌های دیگری است تجهیزات مورد نیاز آن از سوی نهاد‌های اجرایی و با پیشنهاد کانون پرورش فکری استان در حال خریداری است.
مجتمع فرهنگی‌هنری کودک و نوجوان غرب کشور در پارک معلم واقع در فاز یک شهرک فرهنگیان کرمانشاه در حال احداث است.
گفتنی است بهمن سال گذشته و در جریان برگزاری هفدهمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در کرمانشاه نیز مدیرعامل کانون و هیات همراه از پروژه ساخت این مجتمع بازدید کردند و در جریان روند احداث آن قرار گرفتند.

دیدگاهی بنویسید