postheadericon مدینه

با اعضا قرار گذاشته بودیم ساعت ۱۴ هر روز شیفت دختران یک جزء قرآن را بخوانیم. آن روز بچه‌های کوچک‌تر از من خواستند تا جمع شدن اعضا، تلویزیون را روشن کنند. من هم مخالفتی نکردم، ولی از آن‌جایی که خودشان نمی‌توانستند شبکه را عوض کنند، از من خواستند این کار را بکنم. تعبیری که به کار می بردند این بود: ((خانوم مدینه رو بیارید)) از آن‌جا که آخر ماه رمضان بود و ما شب های قدر را پشت سرگذاشته بودیم و همین برنامه جزء‌خوانی هم اجرا می‌شد، من به ذهنم رسید که چقدر این ماه و فعالیت‌هایمان روی بچه‌ها اثر گذاشته است که آن‌ها حتی کوچک‌ترین وقت شان را هم با دین می‌گذرانند. سریع بلند شدم و مشغول عوض کردن شبکه‌ها شدم که در یک لحظه صدای داد و فریاد بچه‌ها به آسمان رفت که : همین همین 
به صفحه دقت کردم. خبری از مکه و مدینه نبود. گفتم وا … این که مدینه نیست. بچه‌ها گفتند: خانوم شما سریال های تلویزیون رو نگاه نمی کنید؟؟؟؟؟؟  اسم این سریال مدینه است و از اول ماه مبارک رمضان داره پخش می‌شه.
فرشته شکوهیان مربی فرهنگی مرکز فرهنگی هنری شماره یک بیرجند

۴ دیدگاه براي " مدینه "

 • فریبا نوروزیه:

  سپاس خانم شکوهیان عزیز

 • با سلام و عرض تبریک اعیاد شعبانیه خدمت همکاران محترم بویژه همکاران محترم فعال در حوزه روابط عمومی
  همچنین عرض خسته نباشید خدمت همکار خوب استان سرکار خانم شکوهیان،ماه مبارک رمضان نزدیکه و چون ایام تعطیلات تابستانه بچه ها هم همه سریالهای ماه رمضان را نگاه می کنند حتی چند بار تکرارشو . می دونم تابستونا مراکز شلوغه و خسته می شین و لی پیشنهاد می کنم شما هم سریالهای تلویزیون در این ماه رو از دست ندین.

 • شکوهیان:

  با سلام خدمت همکاران محترم و سپاس از سرکار خانم نوروزیه و جناب آقای رضازاده به دلیل عنایتی که مبذول داشته اند.از همکار ارجمند سرکار خانم آدینی هم بسیار ممنونم که با پیگیری های مهربانشان شوق نوشتن را بیش از پیش در دل من زنده کرده اند. از صمیم قلب امیدوارم همه رمضانی نورانی داشته باشند.

 • مهین رئوف:

  دقیقا” یه مدت بچه ها به من میگفتن ” خانم ناراحت شدید؟”
  منم میگفتم نه چرا ناراحت بشم
  برام سوال بود که چرا جدیدا” به فکر ناراحت نشدن من هستن
  که بعد فهمیدکه این یکی از تکه کلام های سریال هست…

دیدگاهی بنویسید