با هدف معرفی بیشتر کانون صورت می‌گیرد:

postheadericon میزبانی بچه‌های کانون خراسان‌جنوبی از نمایندگان مجلس

هم‌زمان با آغاز برنامه‌ها و فعالیت‌های اوقات فراغت از نمایندگان مردم استان خراسان‌جنوبی در مجلس شورای اسلامی دعوت شد تا با اعضای مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان دیدار کنند.
به گزارش نشریه الکترونیک پلاک ۴۴، به گفته‌ی عبدالرضا صمدی مدیرکل کانون خراسان‌جنوبی این دعوت به درخواست اعضای مراکز فرهنگی‌هنری در شهرهای مختلف استان و به منظور آشنایی نزدیک مسوولان کشور با شیوه‌ها و تنوع فعالیت‌های فرهنگی کانون به ویژه در فصل تابستان و زمان فراغت کودکان و نوجوانان صورت گرفته است.
مدیر‌کل کانون خراسان‌جنوبی در ادامه یادآور شد: محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، خوسف، درمیان و دکتر جواد هروی نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی از جمله نمایندگان دعوت شده برای حضور در مراکز کانون هستند.
وی هم‌چنین اضافه کرد کودکان و نوجوانان عضو مراکز فرهنگی‌هنری شهرهای طبس، فردوس، سرایان و بشرویه نیز منتظر دیدار با دکترمحمدعلی عبداله‌زاده نماینده شهرهای‌شان در مجلس شورای اسلامی در فضای کانون هستند تا استعداد‌ها و توانایی‌های فرهنگی، هنری و ادبی خود را به نمایش بگذارند و با دیدگاه‌های مسوولان بیشتر آشنا شوند.
صمدی در ادامه اظهار داشت دکتر مراد هاشم‌زهی از دیگر نمایندگان استان خراسان‌جنوبی در مجلس شورای اسلامی است که اعضای مراکز نهبندان و سربیشه وی را برای حضور در مرکز کانون دعوت کرده‌اند.
مدیر‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هم‌چنین گفت: کودکان و نوجوانان امروز صاحب دیدگاه‌ها و حرف‌هایی تازه‌ای هستند که مسوولان و خانواده‌ها نباید از شنیدن آن غافل شوند.
صمدی در پایان اظهار امیدواری کرد: در آینده نزدیک کودکان و نوجوانان شاهد حضور نمایندگان استان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی باشند و از برکات این دیدار بهره‌مند شوند.

دیدگاهی بنویسید