به مناسبت ماه محرم و صفر اجرا می‌شود:

postheadericon نمایش «مسافران شب خوشبختی» در مرکز تئاتر کانون

نمایش «مسافران شب خوشبختی» به کارگردانی حجت‌الله ناظری از روز ۱۳ آبان در مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر روی صحنه رفت.
به گزارش نشریه الکترونیک پلاک ۴۴، این نمایش از تازه‌ترین تولیدات مرکز تئاتر و تئاتر عروسکی کانون به شمار می‌رود که در بخش صحنه تولید شده است.
بر اساس این خبر، انوش معظمی و حجت‌الله ناظری نویسندگی این نمایش را بر عهده داشته‌اند و کار طراحی و ساخت دکور و عروسک‌های آن بر عهده عادل بزدوده بوده است.
نمایش «مسافران شب خوشبختی» یکی از وقایع عاشورا را روایت می‌کند که در آن دو تن از افراد حاضر در این حادثه یکی در سپاه امام حسین(ع) و دیگری در لشکر دشمن دچار تردید می‌شوند و نیروهای خیر و شر راه خوشبختی و شقاوت برای آن‌ها بازگو می‌کنند. وسوسه‌های شیطانی و وعده‌های دنیایی و غلبه بر شرایط تصمیم‌گیری را برای آن‌ها دشوار می‌کند اما در پایان آن دو تصمیم خود را می‌گیرند که…
در همین حال، در این نمایش الهه زاده‌محمدی، مریم خاکسارتهرانی، نینا فرشادی، نرگس صفامنش، راشین رضایی، نیلوفر خادم‌خصال، دنیا قاسمی، مهیار ابوطالبی، داریوش کردمافی و نوید عباس‌زاده به عروسک‌گردانی و ایفای نقش می‌پردازند.
هم‌چنین آهنگ‌سازی این اثر که مناسب گروه سنی نوجوان است، توسط محسن حسینی انجام گرفته و پوستر نمایش «مسافران شب خوشبختی» را نیز خسرو اشتری طراحی کرده است.
این نمایش همه روزه به جز شنبه‌ها صبح ها ساعت ۱۰ ویژه مدارس و بعد از ظهرها ساعت ۱۹ در تالار بوستان مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در پارک لاله تهران برای عموم علاقه‌مندان اجرا می‌شود.
علاقه‌مندان برای ذخیره بلیت و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌ تلفن‌های ۰۹۳۸۷۳۳۷۵۵۵ و ۸۸۹۸۰۷۲۱ تماس بگیرند.

دیدگاهی بنویسید