مدیرعامل خبر داد

postheadericon پرداخت حق تخصص به مربیان پاره وقت کانون از ابتدای سال ۹۵

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از پرداخت حق تخصص به مربیان پاره وقت مراکز کانون از ابتدای سال ۱۳۹۵ خبر داد.

به گزارش نشریه الکترونیک پلاک۴۴، علیرضا حاجیان‌زاده با اعلام این خبر در آستانه حلول سال جدید گفت: این پرداخت بر اساس مصوبه هیات مدیره کانون و به صورت ماهانه صورت می‌گیرد.

وی توضیح داد: مبنای محاسبه پرداخت حق تخصص، مدرک تحصیلی، سابقه کار و میزان ساعات کاری ماهیانه همکاران پاره وقت ادبی و هنری است.

مدیرعامل کانون اضافه کرد بر مبنای فرمول مشخصی این مبلغ به حقوق ماهیانه تمامی مربیان پاره وقت ادبی و هنری در سراسر کشور افزوده می‌شود و میزان آن بین ۴۵۰ تا ۹۹۰ هزار ریال در ماه خواهد بود.

وی تصریح کرد: مربیان پاره وقت در کانون، حلقه‌ی بزرگی از سلسله حلقه‌های کانون‌اند که نبودشان مجموعه را دچار کاستی می‌کند. از سوی دیگر آنان در کمال متانت، تعهد و با احساس مسوولیتی ستودنی تلاش خود را صرف آموزش و پرورش خلاقیت‌های شهروندانی می‌کنند که باید دارای مهارت‌های زندگی در اجتماع، ادیب، شاعر، قصه‌گو و قصه‌پرداز و هنرمند باشند.

حاجیان‌زاده در پایان یادآور شد که این اقدام در مسیر سیاست ترمیم حقوق کارکنان کانون، رعایت عدالت در پرداخت‌ها متناسب با وظایف محوله و جبران بخشی از زحمات مربیان پاره وقت کانون صورت می‌گیرد.

دیدگاهی بنویسید