خداحافظ قهرمان

postheadericon کانون، سوگوار «مسعود حبیبی» است

ستاد مرکزی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آخرین روزهای سال ۱۳۹۳ سوگوار درگذشت ناباورانه‌ی مسعود حبیبی یکی از همکاران اداری است.
به گزارش نشریه الکترونیک پلاک ۴۴، همکاران ساختمان مرکزی بیش از ۱۸ سال بود که هر روز چهره‌ی همکاری را مقابل خود می‌دیدند که با قامتی رشید و روحیه‌ی جوانمردی و پهلوانی به آن‌ها لبخند می‌زد.
مسعود حبیبی کارمند بخش اداری که مدت‌ها ریاست هیات مدیره شرکت تعاونی مصرف  کانون را برعهده داشت شامگاه روز ۶ اسفند بر اثر ایست قلبی پرواز آسمانی‌اش را آغاز کرد و رخت از جهان فانی برکشید.
او در اولین روز از ششمین ماه سال ۱۳۵۲ در تهران دیده به جهان گشود و از مهر سال ۱۳۷۶ با پست سازمانی «مسوول تکثیر» همکاری خود را با کانون آغاز کرد و از سال ۱۳۸۱ وارد شرکت تعاونی مصرف کانون شد.
حبیبی در چند سال گذشته تاکنون ریاست هیات مدیره این تعاونی کانون را برعهده داشت و رفتار مهربانانه و حسن مردم‌داری و ارتباط اجتماعی فوق‌العاده، وی را به چهره‌ای محبوب و دوست‌داشتنی در میان همکاران کانونی تبدیل کرده بود.
مسعود حبیبی در همین حال علاوه بر فعالیت‌های گسترده ورزشی و عضویت در تیمی‌های ورزشی کانون بارها موفقیت‌های فراوانی را با تیم فوتبال کانون به دست آورد و تا چند روز پیش نیز در رقابت‌های دهه فجر کانون – که همچنان ادامه دارد – شرکت می‌کرد.
در عین حال او پس از کسب مدرک تحصیلی کاردانی رشته‌ی روابط عمومی از دانشگاه جامع علمی‌ کاربردی، در همین دانشگاه مشغول تحصیل در مقطع کارشناسی بود.
«فاطمه» تنها فرزند این همکار درگذشته است که سوگوار رجعت آسمانی پدر شده است.
بر اساس این گزارش پیکر مسعود حبیبی ظهر روز جمعه ۸ اسفند در بهشت زهرا تهران بر شانه‌های جمع زیادی از اعضای خانواده و دوستان و همکاران وی به خاک سپرده شد و قرار است مراسم یادبود او روز یک‌شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ از ساعت ۱۴ تا ۱۵:۳۰ در مسجد حضرت ولی‌عصر(عج) تهران واقع در خیابان خالد اسلامبولی جنب پارک ساعی برگزار شود.
مدیرعامل، اعضای شورای معاونان، اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل و تمامی همکاران کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مصیبت درگذشت این همکار ارجمند را به اعضای خانواده به‌ویژه همسر و تنها فرزندش تسلیت می‌گویند و از درگاه باری‌تعالی برای روح بزرگ آن عزیزرحمت واسعه‌ی الهی آرزومندند.

دیدگاهی بنویسید