با امضای تفاهم‌نامه‌ی همکاری بین کانون و شرکت آبفا

postheadericon کودکان خوزستانی با فرهنگ مصرفه بهینه آب آشنا می‌شوند

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان و شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان تفاهم‌نامه همکاری مشترک در زمینه گسترش فرهنگ مصرف بهینه آب برای کودکان و نوجوانان استان امضا کردند.
به گزارش نشریه الکترونیک پلاک ۴۴، عبدالنبی شاکریان مدیرکل کانون استان خوزستان در نشست مشترک با کارشناسان استان، اظهار کرد: در سالی که مزین به نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی است مصرف بهینه و استفاده مفید از منابع آبی و حفاظت از آن زمینه‌ای برای خلق حماسه اقتصادی خواهد شد.
شاکریان با اشاره به برخی از تعهدات دو طرف در این تفاهم‌نامه، یادآور شد: این تفاهم‌نامه در ۹ ماده و دو نسخه تهیه  شده و از امروز تا پایان تابستان از سوی دو طرف اجرایی خواهد بود.
وی ادامه داد: برگزاری مسابقه نقاشی، عکاسی، خوش‌نویسی، کتاب‌خوانی و داستان‌نویسی در مراکز کانون استان با موضوع، فرهنگ مصرف بهینه، مراقبت، منابع، مراحل تصفیه، آلودگی و حفاظت از آب‌ها از جمله برنامه‌های این تفاهم‌نامه است که در مراکز کانون اجرا خواهد شد.
مدیرکل کانون همچنین، تدارک برگزاری بازدید اعضای مراکز کانون پرورش فکری استان از تاسیسات و آزمایشگاه‌های آب و فاضلاب در شهرهای استان و تامین و توزیع بروشور راه‌کارهای مصرف بهینه آب به‌منظور آموزش راه‌های صحیح توسعه فرهنگ مصرف بهینه آب در مراکز کانون توسط شرکت آبفای استان در تمامی مراکز فرهنگی‌هنری کانون‌های پرورش فکری را از دیگر بندهای این تفاهم‌نامه عنوان کرد.
گفتنی است: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با دارابودن بیش از۸۷۰ مرکز ثابت، سیار و کتاب‌خانه‌پستی  در شهرهای مختلف کشور بیش از ۴۰ فعالیت فرهنگی، هنری، ادبی، علمی و مذهبی را برای کودکان و نوجوانان ۷ تا ۱۷ سال اجرا می‌کند.

دیدگاهی بنویسید