به مناسبت روز جهانی کودک

postheadericon کودکان و نوجوانان ایلامی یک روز شنای رایگان هدیه می‌گیرند

کودکان و نوجوانان شهر ایلام به بهانه ۱۶ مهر ماه، روز جهانی کودک از تربیت بدنی این استان یک روز استفاده رایگان از استخرهای شهر خود را هدیه می‌گیرند.
مدیر کل سازمان تربیت بدنی استان ایلام و عضو ستاد گرامیداشت روز جهانی کودک، از برنامه‌های متنوع ورزشی برای کودکان و نوجوانان ایلامی خبر داد و گفت: به مناسبت گرامیداشت روز جهانی کودک، کودکان و نوجوانان این شهر می‌توانند یک روز به صورت رایگان از استخرهای این شهر استفاده کنند.
فرزاد فتاحی همچنین از برگزاری مسابقات ورزشی در این روز در کنار برنامه های کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان خبر داد و گفت: سال گذشته نیز این سازمان در حوزه بازی‌های محلی در روز جهانی کودک همکاری خوبی با ستاد گرامیداشت روز جهانی کودک داشت
ستاد گرامیداشت روز جهانی کودک به ریاست استانداری ایلام و دبیری کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان و عضویت فرمانداری و چندین سازمان  و اداره‌ی فرهنگی، روز شانزدهم مهرماه هم زمان با روز جهانی کودک جشن بادبادک ها و برنامه‌های متنوع دیگری را در پارک فرهنگی تفریحی چغاسبز برگزار خواهد کرد. استانداری ایلام نیز، با تهیه و تدارک یک سری هدایای فرهنگی، از کودکان شرکت کننده در برنامه‌ها تجلیل خواهد کرد.
بیست و دو مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان ایلام در سراسر استان برای مخاطبین کودک ونوجوانشان برنامه های فرهنگی ادبی هنری ارائه می دهند

دیدگاهی بنویسید